Türkiyenin Paylaşım Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
MaDTuRk
Admin

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 01/03/09 Mesaj Sayısı : 247 Nerden :

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta! Vide
MesajKonu: Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta!   Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta! I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 1:10 pm

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta! 2vxqhdl

Bu Crack yardımıyla Kasperkys 2009 Antivirüs ve Internet Security programlarını istediğiniz zaman istediğiniz kadar reset yapıp 30 günlük yeni bir deneme kullanımına sahip olabilirsiniz. Ve eski anahtarınızı silmenizi de istemiyor.

Anahtarın karalisteye ne zaman düşeceği veya düştüğünde nereden çalışan bir yeni anahtar bulacağım kaygısına kapılmayın artık.

Trial kullanımla Full kullanım arasında kesinlikle hiç bir fark yoktur sadece 30 günlük bir sınırlama var o kadar. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Güncellemeleri ikisindede sorunsuz yapılıyor.

O zaman neden Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset programını kullanmıyorsunuz hala. Ayda sadece 1 kere 30 sn.'nizi alacak bir uygulamadan ibaret, alışınca dahada kısa sürecek.

Ben sürekli bu programı kullanıyorum ve şu ana kadar hiç bir sıkıntım olmadı. Herkese şiddetle tavsiye ederim...

Adım Adım Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Uygulaması:

1. Kasperskys'in "Kendini Korumayı Etkinleştir" seçeneğini devre dışı bırakın. Kutucuktaki tiki kaldırın ve Tamam butonuna basıp çıkın.
Bunun için; Ayarlar - Seçenekler - Kendini Korumayı Etkinleştir (kutucuktaki tiki kaldır).

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta! Ej8obm

2. Monitörün sağ altındaki Kasperskys ikonundan sağ tıklayıp tamamıyle çıkış yapıyoruz.

3. Hangi işletim sistemi uygunsa o Crack'i kullanıcaksınız. Şimdi Crack'i çalıştırın ve bekleyin.
"Please Activate Kasperskys" diye bir yazı çıkınca tamam diyip Kasperskys'in kendi kendine açılmasını bekleyin.
Açılınca etkinleştirmeyi "Deneme Sürümü" olarak yapın. Ondan sonrada sizden normal hergün yaptığı gibi güncelleme yapmanızı isteyecek. Bu kadar bitti.
Eğer açılmazsa; ya kendiniz elle başlatın yada PC'yi resetleyin.
Eğer bu aşamalar esnasında bir uyarı penceresi açılırsa ilkine evet diyin tekrar açılırsa bilinki 1 veya 2 'de yapmışsınız.
Ya kutucuktaki tiki kaldırmadınız yada Kasperskys'i tamamıyla kapatmamışsınız. Bunları yaptıysanız zaten şuan işiniz bitmiş demektir. Eğer unutmuşsanız telaş etmeyin tekrar deneyin hatta istediğiniz kadar deneyebilirsiniz.

NOT: Trial Reset'i başarıyla bitirdikten sonra eğer "activation server is unavailable" veya "no internet" diye bir uyarı alırsanız ağ bağlantılarından internet bağlantnızı devre dışı bırakın ve tekrar açın.
(Bu problem Crack'le alakalı değildir Kasperskys'le alakalıdır.) Ayrıca Kasperskys güncelleme yaparken kesinlikle bu işlemleri yapmayın.

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta! 23tnodx

Güle güle kullanın arkadaşlar...

Boyut: 2.23 MB.

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta! Vgk7zq

http://rapidshare.com/files/200869723/Kaspersky.2009.Trial.Reset.rar.html
http://trportal.yetkinforum.com

Kaspersky 2009 (8.0.0.357) Trial Reset Kara Liste Derdine Son Nokta!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası